Powiedz czego potrzebujesz 

Wypełnij krótki formularz 

Poniżej znajduje wstępny formularz wyceny Twojej strony internetowej. Pozwoli on określić mi czego dokładnie potrzebujesz i na jakim jesteś etapie, a przygotować najlepszą ofertę dla Ciebie. Jednocześnie informuję, że twoje dane nie zostaną nigdy udostępnione żadnemu innemu podmiotowi. Po zapoznaniu się z Twoimi odpowiedziami, skontaktuję się z Tobą w ciągu 48h, aby omówić szczegóły.

Czego potrzebujesz?
Czego potrzebujesz?
Mała strona wizytówkowa do 5 podstron
Nowa strona firmowa
Aktualizacja i poprawki na istniejącej stronie
Migracja do Wordpreess
Pozycjonowanie SEO
Czy masz już domenę?
Czy masz już domenę?
TAK
NIE
Czy posiadasz serwer
Czy posiadasz serwer
TAK
NIE
Czy masz gotowe materiały na stronę teksty i zdjęcia?
Czy masz gotowe materiały na stronę teksty i zdjęcia?
TAK
NIE

Jak przebiega proces tworzenia stron internetowej? 

Zobacz jak wygląda proces tworzenia strony WWW i na co warto zwrócić uwagę. 

Rozmowa z klientem 

Podczas pierwszej rozmowy ustalamy czego będzie dotyczyć strona internetowa oraz jakie ma mieć funkcjonalności. Tworzymy mapę strony.

Wybór layoutu dla strony

Przygotowuję propozycję wyglądu strony. To Ty decydujesz o kolorach i układzie sekcji na poszczególnych podstronach. Na tym etapie ustalamy ostateczną zawartość strony. I czekam materiały od Ciebie

Dostarczenie treści i projektowanie 

Po dostarczeniu wszystkich niezbędnych materiałów potrzebnych do rozpoczęcia prac nad stroną, tekstów i zdjęć. Projektuję stronę dla Ciebie. Jestem z Tobą w stałym kontakcie i informuję o postępach.

Finalizacja projektu 

Otrzymujesz gotową stronę. Jeżeli jednak chciałbyś coś jeszcze zmienić to uzgadniamy ostatnie poprawki. Czas realizacji jednego projektu wynosi od 14 do 21 dni roboczych i uzależniony jest od jego wielkości.

Chcesz wiedzieć więcej? 

Zapraszam do kontaktu i zadawania pytań. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania i znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy. 

Pon - Pt. 

09:00 - 17:00

Zadzwoń teraz 

+48 502 420 804